Sıkça Sorulan Sorular

Halter,cimnastik ve atletizim branşlarının bütününü ele aldığımız üst düzey bir antrenman metodudur.16 yaş ile 50 yaş arası kişiler bu derse kayıt olabilir.

Postürünüzü düzeltmeniz,eklem haraketlerinizi geliştirmeniz ve eklem hareketlerini destekleyici kas gruplarını güçlendirmeniz için nefes,konsantrasyon,akıcılık.mobilitasyon(eklem hareket kabiliyeti),powerhouse(karın kas grupları ve denge),omurga desteği sağlayan antrenman biçimidir.

Geleneksel vücut geliştirme egzersizlerini makinasız fonksiyonel aletlerle ( kettelbell , barbell , damble vb.) çalıştığımız antrenman biçimidir.Hedef,tüm bedeni ele alıp eşit oranda kas gelişiminizi ve cardionuzu yukarı çıkartmaktır.

Latin amerikan kökenli bir dans metodudur. Hedef , müzik eşliğinde dans ederken , aerobik egzersizler ile cardionuzu yukarı çıkartıp alt gövde kas gruplarını çalışıtrmaktır.

Akıl , beden , ruh sağlığı ve eklemsel hareketlerinizi geliştirip , kaslarınızı kontrol etmeye esnetmeye yardımcı olan bir yaşam biçimi öğretim metodur.

Eklemsel rahatsızlıklarınızı duruşunuzdaki bozuklarınızı (lordoz , kifoz , skolyoz vb.) ele alan ve bu bozuklukları nasıl düzelteceğinizi gösteren bir ders metodudur.

Günlük hayattaki nesef alışverişini düzeltip , yorgunluğunuzu azaltmak için cardionuzu (yüksek şiddetli aerobik antrenman ;koşu vb.) yukarı çıkartan bir antrenman metodudur.

Çocuklarımızı gelişim çağında esneme , dengede durma kısacası motokontrol reflekslerinizi gelştirmeye yardımcı olan eklem ve kas hareketlerini düzgün bir şekilde geliştiren egzersiz metodudur.
Akciğer kapasitesinin arttırılmasını sağlayan , yumruk tekme kombinasyonuyla tüm vücudu müzik eşliğinde ritimsel olarak çalıştıran çok yönlü bir antrenman metodudur.
Sağlık raporunuz olduğu takdirde dondurma işlemi yapılır.Bunun dışında hiçbir surette dondurma işlemi yapılmamaktadır.
Ücret iadesi hiçbir surette yapılmamaktadır.
Üyelikler 1 aylıktır. Süre bitiminde devam etmeyi planlayan üyeler sistemden bitiş tarihlerini kontrol ederek, üyeliğin bitimi takip eden ilk gün üyeliklerini yenileyebilirler.
1. spormerkezi.kadikoy.bel.tr adresine girilir  ‘Hemen Online Başvuru’’ sekmesi tıklanır.
2.  ”Üye Ol” bölümüne mail adresi yazılarak bir şifre belirlenir. ÜYELİK KOŞULLARI MUTLAKA OKUNARAK uygun bulunması halinde işaretlenerek “Kayıt Ol” imlecine tıklanır.
3. Ekrana Giriş sayfası gelecektir üye bu bölüme bir önceki aşamada belirlediği şifre ile giriş yapmalıdır.(Kayıt olacak kişi çocuk ise çocuğun tc numarası ile giriş yapılmalıdır bir mail adresi ile birden fazla kayıt oluşturulamamaktadır.)
4. Açılan sayfa da ‘’DÜZENLE’’ imlecine  tıklayarak TC kimlik numarası yazılır Kaydet imleci tıklandığında kişi bilgileri otomatik gelecektir. Cep Telefonu bölümünde ‘’DÜZENLE’’ ye tıklayarak telefon numarası kaydedilir  ve telefonunuza gelen Onay Kodu ilgili haneye girilir.BURAYA KADAR SİSTEME BİLGİLERİNİZİ KAYDETTİNİZ DEVAMINDA ANLATILANLAR SEANS SEÇME VE ÖDEME BÖLÜMÜDÜR.
5. Seans seçmek için aynı sayfasının sol bölümünde AD-SOYAD bölümünün  altında ‘’Anasayfa’’ sekmesi bulunmaktadır. Anasayfa tıklanır Anasayfa açıldığında sayfanın aşağı kısmına indiğinizde seanslar gelecektir burada Havuz veya Stüdyoyu seçmelisiniz ardından size uygun olan seansı seçerek ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.Kartınızı tesisimize geldiğinizde teslim alınız.

NOT:  (TÜM BU İŞLEMLERİ YAPMADAN ÖNCE HAVUZ KULLANACAK ÜYELERİN SAĞLIK RAPORUNU HAZIRLAMALARI GEREKİR). ÜYELER ÖDEME YAPMIŞ DAHİ OLSALAR SAĞLIK RAPORU OLMADAN TESİSE GİRİŞ YAPAMAYACAKLARDIR.(Stüdyoda sağlık raporu gerekli değildir.)

Yukarıda izlemiş olduğunuz aşamalarla artık kendinize ait bir sayfa oluşturdunuz ilerleyen zamanda belirlemiş olduğunuz şifre ile seans başlangıç ve bitiş tarihlerinizi, tesise kaç kez giriş yaptığınızı devamsızlığınız olup olmadığını bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.
YÜZME DERSİNE KAYIT OLACAKSANIZ ‘’BAŞLANGIÇ DERS’’İ SEÇMELİSİNİZ!!!!!!!!!!

TESİS KURALLARI
2. Yüzmeye kayıt olacak üyeler internet kaydının ardından Kan Tahlili (Hepatit A),İdrar Tahlili Ve EKG sonuçlarını tesise teslim etmelidir. (Bu tahliller herhangi bir sağlık kuruluşundan veya tesisimizden 30TL karşılığında temin edilebilmektedir.)İnternet kaydından itibaren 3 gün içinde Sağlık raporunu tesise teslim etmeyen üyelikler otomatik olarak silinecektir. Stüdyo kayıtlarında sağlık raporu istenmemektedir.Giriş için bir defaya mahsus 15 tl kart ücreti alınmaktadır.
3. Üye olunan saat ve seanslarda hiçbir surette değişiklik ve para iadesi yapılmamaktadır. Üyeler seans ve saatlerini bu esası gözönünde bulundurarak belirlemelidir.
4.  Üyelikler yalnızca kişinin kendi adına açılabilir ve bir başkasına devir yapılamaz.
5. Tesis resmi ve dini bayramlarda kapalıdır.
6. Üyelerin havuza bone ile girmemesi, antrenörlerin talimatlarına uymaması,şampuan kullanması, uygunsuz davranışlarda bulunması halinde üyelik sözleşmesinin sonlandırılması hakkı Tesis tarafından saklı tutulmaktadır.
7.Tesis kullanıcıları tesis yönetiminin ilan ettiği çalışma saatlerine uymak zorundadır. Kurumun gerekli hallerde çalışma saatlerinde ve seanslarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
8.Tesis içersine getirilecek her türlü değerli eşya ile ilgili sorumluluk üyeye aittir. Değerli eşya getirilmemesi önerilmektedir. Üyeler Tesise gelirken yanlarında dolap kilidi getirmelidir.
9.Antrenörler gerekli durumlarda üyenin kulvarını değiştirme hakkına sahiptir. 10.Tesis kullanım kurallarına aykırı hareket edenler,şampuan kullananlar, güvenlik personelinin uyarılarını dikkate almayan, diğer kullanıcıları ve antrenörleri rahatsız edici davranışta bulunan kullanıcıların üyelikleri iptal edilir. Üyelikleri iptal edilen kullanıcılar 1 yıl süreyle kayıt yaptıramaz ve hiçbir şekilde tesisten yararlanamazlar.
11. İndirimler 25 yaş altı genç ve 60 yaş üstü, yaş almış kişiler için, fiyat %25 otomatik olarak düşmektedir. Bu indirimler dışında herhangi bir indirim bulunmamaktadır. Şehit, Gazi ve Engelli olan ve bu kartlara sahip olan yakınlarından üyelik ücreti alınmamaktadır.
12. 7 Yaş üstü Çocuk seanslarında velilerin çocuklarla soyunma odalarına girmesi yasaktır.
13. Tesis kurallarına uymayan üyeler 1 kez uyarılır ikinci uyarıda üyelikleri silinir.

Turnike geçişleri için (bir defaya mahsus) 15 tl karşılığında giriş kartı alınabilmektedir.Üyeliğe ara verilerek daha sonra devam edilse dahi aynı kart kullanılabilmektedir. Kart yerine telefonunuza uygulamamızı yükleyerek QR  KOD'unuzu turnikeye okutup geçiş sağlayabilirsiniz.Uygulamayı app store ya da play store dan ''kadıköy belediyesi spor'' yazarak indirebilirsiniz. Giriş kartları üyelerin giriş çıkışlarının raporlanması ve turnikeye basıldığında kaç seansının kaldığını görebilmesi için kullanılır.

Her ayın 1'i ile 5'i arasında çocuk ve yetişkin yüzme dersi kayıtları bu site üzerinden yapılmaktadır.
Kayıtlar yalnızca internet üzerinden yapılmaktadır.

Pazartesi günleri, yalnızca stüdyolar açık havuz kapalıdır, resmi ve dini bayramlarda tesis kapalıdır.

Servis hizmeti yoktur. Ulaşım üyelere aittir.

Tek seans seçilir,haftada iki gün ayda sekiz gündür.

İstenilen iki farklı gün ve iki farklı ders ayrı ayrı satın alınabilir

Prensip olarak derslerin telafisi yapılmaz.

Havuzdan yararlanacak olan üyelerimizin yüzme bilmesi şartı aranmaktadır.

Yüzme bilmeyen üyeler başlangıç ders seansını tercih etmelidir.

Maalesef, tek giriş olarak günlük havuzdan yararlanma imkanı yoktur.

Yüzme öğrenmek için gelen kursiyerler ilk olarak 7-8 kişilik "başlangıç seviyesi" ne alınır.

Hem küçük yüzme hem de yetişkin yüzme gruplarında tüm üyeler karma eğitim görmektedir.

Haftada 2 gün sadece kadınlara özel seans vardır.

6-13 yaş  60 tl
14-25 yaş 75 tl
26- 49  yaş 100  tl
50 yaş ve üzeri 75 tl
Boy: 25 metre (Yarı Olimpik, 5 kulvarlı)
En: 12,5 metre
Derinlik: 2 metre

  • Hepatit A kan testi, EKG  ve Tam idrar tahlil sonuçları.
  • Kayıt olabilmesi için 13  yaşını doldurması gerekmektedir.

-Havuz Fiyatlarımız haftada 2 seans ayda toplam 8 seans üzerinden belirlenmiştir.
-Her seans 50 dakika sürmektedir.